15.06.2017

Plaża nudystów dla gejów.

O takim miejscu w Polsce z pewnością możemy zapomnieć, ale kto z was nie chciałby wybrać się na plaże nudystów tylko dla gejów? Podejrzewam, że wszyscy byśmy chcieli się na niej znaleźć. Na pewno byłoby tam bardzo tłoczno. Zapewne zamiast rozkoszować się świeżym powietrzem i widokiem morza zajęlibyśmy się obserwowaniem facetów. Pewnie wzrok wodziłby za penisami. Znając życie ludzie by porównywali ich wielkość w stosunku do swojego ptaka. Osoby z małymi członkami mógłby popaść w depresję, a ci z dużym paradowaliby jak dumne pawie. Tu nie chodzi o to by czuć się gorzej tylko dlatego, że ma się małego penisa. Ważna jest akceptacja samego siebie, swojego ciała. Nie każdy facet szuka 20 centymetrowego giganta. Wielu powtarza, że wszystko co małe jest piękne. Zgadzam się z tym. Ogólnie wszystko jest super tylko zacznijmy to dostrzegać. Atrakcyjność człowieka nie zależy od tego ile centymetrów ma jego penis. Jedni patrzą na ciało - owszem, ale drudzy za atrakcyjność mogą uznać nasz charakter lub sposób bycia.

Zapewne byliby tacy, którzy chcieliby wprowadzić selekcje na takiej plaży. W sumie czemu nie. Osoby niechlujne nie powinny uczestniczyć w nagim plażowaniu, gdyż swoim image mogą tylko i wyłącznie zniesmaczyć pozostałych golasów. Gdybym to ja był zarządcą takiego miejsca to na pewno stworzyłbym regulamin korzystania z plaży. Jak myślicie gdzie w Polsce byłoby idealne miejsce na taką zabawę? Niekoniecznie musi to być morze. Mamy w końcu tyle pięknych jezior, czy sztucznych akwenów wodnych. Jest w czym wybierać. Najważniejsze by woda była czysta bo jak wiecie w brudnej wodzie nasze Wacki mógłby zarazić się jakimś syfem. Tak sobie pomyślałem, że może basen dla nudystów to też byłoby coś? Wielkie zjeżdżalnie, wodotryski i inne bajery no i drinki, cola, sok, lody na patyku. Niezły pomysł na biznes. To co zakładamy interes?

6 komentarzy:

 1. Wątpię, czy oficjalnie w Polsce dałoby się coś takiego utrzymać. Już widzę te hordy katoprawicowych porąbańców, protestujące przeciwko takiej plaży.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że sami by przyszli na taką plażę, a ich ciała byłyby mega podniecone i spragnione męskiego Ptaszka :P

   Usuń
 2. Haha:D, rozwaliłeś mnie:). Plaża dla nudystów, gdybym lepiej wyglądał sam bym chętnie poszedł. Basen wydaje się lepszym pomysłem:). Jak to przeczytałem skojarzyła mi się scena z filmu Eurotrip:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby coś takiego powstało na pewno bym poszedł nie wstydzę się swojego ciała i nagość nie jest dla mnie niczym krępującym ale w Polsce nie ma co na coś takiego liczyć :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chociaż jeden zadowolony ze swoje ciała :)

   Usuń

Dziękujemy, że zechciałeś podzielić się z nami swoją opinią na powyższy temat :) Ze względu na niepodpisane anonimy zablokowaliśmy możliwość pisania jako niezarejestrowany użytkownik. Obraźliwe posty skierowane do użytkowników Bloga nie będą publikowane.